EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

9.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 12. haftasında Bursaspor ile 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 13:30’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynayacağı maçın Kemerburgaz Tesislerimizdeki hazırıklıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana dinamik vücut tekniği hareketleri ve esnek ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, dayanıklılık koşularıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız yarı sahada yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız Uğurcan Yazğılı, Olivier Veigneau ile Abdul Rahman Khalili katılmadılar.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Bursaspor maçı hazırlıklarını 10 Kasım 2018 Cumartesi günü akşam saatlerinde Bursa'da yapacağı antrenman ile tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar