EN
Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

24.10.2018

Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 10. haftasında Erzurumspor ile 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13:30’da Erzurum Kazım Karabekir Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarını sürdürüyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik ısınma ve esneklik hareketleri ile başladılar, ayak tenisi çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda iki grup minyatür kaleli çalışmalar ve yarı saha çift kale maçının ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız, Özgür Çek ile Khalili katılmadılar. Oyuncumuz Josue Sa antrenmanın son anlarında bir pozisyonda sakatlanarak antrenmanı yarıda bıraktı.
 
Takımımız, Erzurumspor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar