EN
Takımımız kampa girdi

Takımımız kampa girdi

21.12.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 17. haftasında Beşiktaş ile 22 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 19:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 18:00’da başladı ve bir saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik ısınma hareketleri ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız antrenmana yarı sahada taktiksel çift kale maç ile devam etti ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Sakatlığı devam eden oyuncumuz İlhan Depe antrenmana katılmadı. Abdul Rahman Khalili ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştı.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Antrenman öncesi takımımızı bir grup taraftarımız ziyaret etti. Taraftarlarımız, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ve oyuncularımıza baklava ikram ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 
Takımımız, Beşiktaş maçı hazırlıklarını tamamlayarak Tesislerimizde kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı.

Diğer Fotoğraflar