EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

25.10.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 10. haftasında Erzurumspor ile 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13:30’da Erzurum Kazım Karabekir Stadı'nda oynayacağı maçın Kemerburgaz Tesislerimizdeki hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ısınma koşuları, ritmik hareketler ve esneklik çalışmalarıyla ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız yan top çalışmaları ve yarı sahada yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçının ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız Özgür Çek, Josué Sá ve Abdul Rahman Khalili katılmadılar.
 
Takımımız, Erzurumspor maçı hazırlıklarını 26 Ekim 2018 Cuma günü akşam saatlerinde Erzurum'da yapacağı antrenman ile  tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar