EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 1. haftasında Çaykur Rizespor ile 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 19:30’da Çaykur Didi Stadı’nda yapacağı maçın  Kemerburgaz Tesislerimizdeki hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş yönetiminde gerçekletirilen antrenman 19:00’da başladı.
 
Oyuncularımız antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar, pas çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman 5'e 2 top kapma çalışmalarının ardından yapılan pas-şut çalışmalarıyla sona erdi
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Tolga Özgen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kalecilerimiz değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Kemerburgaz Tesislerimizde Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, yarın öğle saatlerinde havayolu ile Trabzon'a oradan da kamp yapacağı otele geçecek. Takımımız, 10 Ağustos Cuma günü saat 18:30'da Çaykur Rizespor Mehmet Cengiz Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar