EN
Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

21.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 13. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile 25 Kasım 2018 Pazar günü saat 19:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarını sürdürüyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ısınma koşuları ve ritmik hareketler ve esneklik çalışmalarıyla ile başladılar, top kazanma, şut çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı, Olivier Veigneau ile Abdul Rahman Khalili katılmadılar.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar