EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

8.12.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 15. haftasında Kayserispor ile 10 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 20:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:30’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik ısınma hareketleri ve 5' e 2 top kapma çalışmalarıyla başladılar, ayak tenisi çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız antrenmana dar alanda topa sahip olma ve dar alanda çift kale maç çalışmalarının ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe ve Abdul Rahman Khalili antrenmana katılmadılar. Fode Koita, Hakan Demir ve Özgür çek ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştılar. 
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Kayserispor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenman ile tamamlayacak ve Tesislerimizde kampa girecek.

Diğer Fotoğraflar