EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

23.10.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 10. haftasında Erzurumspor ile 27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13:30’da Erzurum Kazım Karabekir Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana dinamik hareketler ile ısınma çalışmalarıyla başladılar, tempolu koşu çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda çift kale ve yarı sahada yapılan taktik ağırlılı çift kale maçının ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.

Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız, Özgür Çek ile Khalili katılmadılar ve Fode Koita ise  takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştı. 
 
Takımımız, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar