EN
Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıkları başladı

Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıkları başladı

19.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 13. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile 25 Kasım 2018 Pazar günü saat 19:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarına başladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana dinamik vücut tekniği hareketleri ve esnek ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız Bangaly-Fodé Koita, İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı, Abdul Rahman Khalili katılmadılar. Oyuncumuz Olivier Veigneau ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştı.  
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan,  Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar