EN
Ç. Rizespor maçı hazırlıkları tamamlandı

Ç. Rizespor maçı hazırlıkları tamamlandı

20.01.2019
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 18. haftasında Çaykur Rizespor ile 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 20:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 18:00’da başladı ve saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik ısınma hareketleri ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız antrenmanı yarı sahada yapılan taktik ağırlıklı maç çalışmasının ardından yapılansoğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Oyuncumuz Abdul Rahman Khalili takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenör eşliğinde çalışmalarına devam etti.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Simone Scuffet kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını tamamlayarak Tesislerimizde kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı.

Diğer Fotoğraflar