EN
Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı

Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı

20.12.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 17. haftasında Beşiktaş ile 22 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 19:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:15’de başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Menemen Belediyespor maçında forma giyen oyuncularımız rejenerasyon çalışması yaptılar. Menemen Belediyespor maçında kısa süre forma giyen ve oynamayan oyuncularımız ise antrenmana ritmik ısınma ve esneklik hareketleri başladılar, tempolu koşu ve 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız antrenmanı kenar orta ve gol vuruşu, dar alanda yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma hareketleri ile tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe ve Abdul Rahman Khalili antrenmana katılmadılar.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Beşiktaş maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenman ile tamamlayacak. 

Diğer Fotoğraflar