EN
Alanyaspor maçı hazırlıkları tamamlandı

Alanyaspor maçı hazırlıkları tamamlandı

23.01.2019
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ikinci maçında Aytemiz Alanyaspor ile 24 Ocak 2019 Perşembe günü saat 18:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 18:00’da başladı ve bir saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik ısınma hareketleri ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenmanın son bölümünde minyatür kaleli maç çalışması ve soğuma hareketleri yapıldı.
 
Oyuncumuz Abdul Rahman Khalili takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenör eşliğinde çalışmalarına devam etti.
 
Kalecilerimiz Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan ve Simone Scuffet kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak Tesislerimizde kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı.

Diğer Fotoğraflar