EN
Alanyaspor maçı hazırlıkları tamamlandı

Alanyaspor maçı hazırlıkları tamamlandı

16.01.2019
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçında Aytemiz Alanyaspor ile 17 Ocak 2019 Perşembe günü saat 18:30’da Bahçeşehir Okulları Stadı'nda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
 
Alanya’da kamp yaptığımız otelin tesislerinde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 18:00’de başladı ve bir saate yakın sürdü.
 
Antrenmana oyuncularımız ısınma, esneklik ve koordinasyon hareketleri ile başladılar, top kazanma çalışmalarıyla devam ettiler. Dar alanda topa sahip olma çalışmalarıyla devam edilen antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı.
 
Sakatlığı devam eden oyuncumuz  Abdul Rahman Khalili antrenmana katılmadı. Oyuncumuz İlhan Depe ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenör eşliğinde çalışmalarına devam etti.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan ve Murat Can Yıldız kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak kamp yaptığı otele geçti ve maç saatini beklemeye başladı.

Diğer Fotoğraflar