EN
Alanyaspor maçı hazırlıkları başladı

Alanyaspor maçı hazırlıkları başladı

22.01.2019
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ikinci maçında Aytemiz Alanyaspor ile 24 Ocak 2019 Perşembe günü saat 18:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 12:15’de başladı ve 1 buçuk saate yakın sürdü.
 
Çaykur Rizespor maçında forma giyen oyuncularımız rejenerasyon çalışması yaptılar. Çaykur Rizespor maçında kısa süre forma giyen ve oynamayan oyuncularımız ise antrenmana ısınma hareketleri başladılar, ayak tenisi çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alan minyatür kaleli maçının ardından yapılan soğuma koşuları ile antrenmanı tamamladı.
 
Oyuncumuz Abdul Rahman Khalili takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenör eşliğinde çalışmalarına başladı.
 
Kalecilerimiz Eray Birniçan ve Simone Scuffet kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenman ile tamamlayacak ve Tesislerimizde kampa girecek.

Diğer Fotoğraflar