EN
U10

U10

Kemal Efe Yılmaz Kemal Efe Yılmaz
Batuhan İşen Batuhan İşen
Sinan Alkaş Sinan Alkaş
Adnan Aktaş Adnan Aktaş
Burak Anıl Altıntaş Burak Anıl Altıntaş
Göktuğ Vurgun Göktuğ Vurgun
Kadir Yiğit Morkoç Kadir Yiğit Morkoç
Buğrahan Gümüş Buğrahan Gümüş
İsmail Yiğit İsmail Yiğit
Emir Eren Emir Eren
Serhat Akçay Serhat Akçay
İbrahim Karaçam İbrahim Karaçam
Boran Hozar Boran Hozar
Diyar Kılıççeken Diyar Kılıççeken
Ozan Şafak Canik Ozan Şafak Canik
Efe Okutan Efe Okutan
Arda Beriş Arda Beriş
Furkan Işık Furkan Işık
Eren Kurt Eren Kurt
Berkay Yılmaz Berkay Yılmaz
U10

TEKNİK KADRO

Musa Sarılar Musa Sarılar
Fizyoterapist
İlyas Öztürk İlyas Öztürk
Gençlik Geliştirme Sorumlusu
Erkan Çoker Erkan Çoker
U21 Teknik sorumlusu
Ali Enver Kapelman Ali Enver Kapelman
U21 Yardımcı Antrenörü - U8 Teknik Sorumlusu
Mehmet Aydın Mehmet Aydın
U19 Teknik Sorumlusu - U17 Yardımcı Antrenörü
Bora Taş Bora Taş
U17 Teknik Sorumlusu - U9 Yardımcı Antrenörü
Ömer Hacısalihoğlu Ömer Hacısalihoğlu
U16 Teknik Sorumlusu
Özgür Öçal Özgür Öçal
U15 Teknik Sorumlusu - U8 Yardımcı Antrenörü
Mehmet Ender Örenç Mehmet Ender Örenç
U14 Teknik Sorumlusu - U10 Yardımcı Antrenörü
Barış Kanbak Barış Kanbak
U13 Yaş ve Altı Takımlar Sorumlusu
Muharrem Uysal Muharrem Uysal
U13 Teknik Sorumlusu - U16 Yardımcı Antrenörü
Tolgahan Hasanoğlu Tolgahan Hasanoğlu
U11 Teknik Sorumlusu - U19 Yardımcı Antrenörü
Ferhat Kurtul Ferhat Kurtul
U10 Teknik Sorumlusu - U13 Yardımcı Antrenörü
Abdullah Biricik Abdullah Biricik
U8 Teknik Sorumlusu ve U13 Yardımcı Antrenörü
Evren Yıldırım Evren Yıldırım
Kaleci Antrenörü
İsmail Karabulut İsmail Karabulut
Kaleci Antrenörü
Kadir Evcin Kadir Evcin
Kaleci Antrenörü
Eren Kırıcı Eren Kırıcı
Performans Antrenörü
Burak Otyakmaz Burak Otyakmaz
Psikoloji Departmanı Sorumlusu
Ezgi Eri Ezgi Eri
Psikolojik Performans Danışmanı
Ahmet Can Gündoğdu Ahmet Can Gündoğdu
Fizyoterapist
Halis Kıyar Halis Kıyar
Masör
Orçun Sevindik Orçun Sevindik
Masör
Oktay Sever Oktay Sever
Malzemeci
Hakkı Derdiyok Hakkı Derdiyok
Malzemeci